Robot koszący AL-KO ROBOLINHO 300 E

Robot koszący AL-KO ROBOLINHO 300 E

3 399,00 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Najmniejszy, kompaktowy i zwrotny. Robolinho® 300 E w pełni automatycznie zadba o Twój ogród. Dzięki inteligentnej technologii Twój trawnik jest niezawodnie koszony, a Ty oszczędzasz swój czas wolny.

Ilość

W magazynie

Mały, kompaktowy i zwrotny. Robolinho® 300 W automatycznie zadba o Twój ogród. Dzięki inteligentnej technologii Twój trawnik jest niezawodnie koszony, a Ty oszczędzasz swój czas wolny.

  • Kosi powierzchnie do 300 m² w pełni automatycznie
  • Czujniki bezpieczeństwa chronią przed urazami i kradzieżą
  • Łatwa instalacja i obsługa
  • Wydajny agregat tnący z podwójnym ostrzem
  • Wysoka zwrotność i mała waga

Zwrotny robot koszący - Robolinho® 300 W

Robolinho® 300 W został opracowany w Niemczech i jest produkowany w Austrii - dlatego gwarantujemy najlepszą jakość dla naszych klientów. Wytrzymałe podzespoły i zaawansowana technologia sprawiają, że Robolinho® jest niezawodnym urządzeniem do codziennej pielęgnacji trawników w Twoim ogrodzie. Ten robot koszący jest niezwykle łatwy w instalacji, a stacja bazowa jest gotowa do działania w mgnieniu oka. Nasze dopracowane oprogramowanie i intuicyjna obsługa sprawiają, że pielęgnacja trawników jest łatwiejsza i odbywa się wtedy, kiedy tego chcesz.

Szczegóły techniczne Robolinho® 300 W

Inteligentna pielęgnacja w Twoim ogrodzie dzięki Robolinho® 300 W. Cichą i bezemisyjną pracę tego robota koszącego zapewnia silnik elektryczny o natężeniu dźwięku 60 dB, który pobiera energię z mocnego i wytrzymałego akumulatora litowo-jonowego o pojemności 2,2 Ah i napięciu 18 V. Oznacza to, że robot koszący może być używany również w dni wolne od pracy lub w nocy. Dzięki wyrafinowanej technologii nawigacji i szerokości koszenia 20 cm, Robolinho® 300 E bardzo wydajnie kosi trawniki o powierzchni do 300 m². Nawet takie przeszkody jak drzewa czy wzniesienia do 30% nie stanowią problemu dla tego robota koszącego.
Wysokość koszenia można regulować bezstopniowo od 25 mm do 55 mm, co pozwala dostosować wysokość trawnika do własnych potrzeb. System DCS (Double-Cut-System), opracowany przez AL-KO, dzięki podwójnemu ostrzu zapewnia perfekcyjne rezultaty, a skoszona trawa działa jako naturalny nawóz – podczas użytkowania Robolinho® 300 E wyeliminowany zostaje problem jej utylizacji. Zintegrowany system czujników gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo ludziom, zwierzętom, a także samemu robotowi.

Dane techniczne: 

  Akumulator

litowo-jonowy 2,2 Ah / 18V

  Powierzchnia 

300 m2

  Max nachylenie

30%

  Szer. robocza

20 cm

  System noży

4 podwójne noże

  Cykl ładowania/koszenia 

45 min./45 min.

  Czujnik deszczu

Nie

  Swobodny wybór

  punktów startowych 

Automatycznie

  Reg. wysokości koszenia 

25-55 mm, bez narzędzi

  Dł./Szer./Wys.

600/400/290 mm

  Poziom hałasu

60 dB (A)

  Przewód/Szpilki

100 m/90 szt.

119991
4 Przedmioty

Brak recenzji użytkowników.

Rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło