O nas

Firma OGRODOWO powstała w 2013 roku. Jesteśmy profesjonalną firmą, zajmującą się sprzedażą oraz serwisowaniem sprzętu ogrodniczego. Jesteśmy autoryzowanym dealerem takich marek jak AL-KO, STIGA, HUSQVARNA oraz CELLFAST. Stawiamy na wysoką jakość sprzedawanych produktów oraz sprawny serwis oraz na Klienta wymagającego i poszukującego innowacyjnych rozwiązań dla swojego ogrodu.

Dowozimy zamówiony sprzęt własnym transportem wraz ze szkoleniem z obsługi u Klienta - w przypadku traktorów ogrodowych. W obrębie 20 km od naszej siedziby możemy dowieźć do Państwa każdy zamówiony sprzęt.

Doradzamy również firmom, które zajmują się pielęgnacją oraz urządzaniem ogrodów dla swoich Klientów.  

Produkty marki STIGA to połączenie innowacyjnych technologii, doskonałej inżynierii oraz nowoczesnego designu, przyjaznego użytkownikom i środowisku.

Marka AL-KO z kolei zapewnia Państwu bezpieczeństwo, komfort i radość  użytkowania. Hasło, które przyświeca marce to QUALITY FOR LIFE , co oznacza poprawę jakości życia. 

Firma HUSQVARNA to profesjonalne produkty do prac w lasach, parkach i ogrodach. Nowatorskie zrobotyzowane i akumulatorowe rozwiązania łączą w sobie wydajność, użyteczność, bezpieczeństwo i dbałość o środowisko. 

Grupa CELLFAST jest czołowym polskim producentem węży, narzędzi, akcesoriów ogrodowych, systemów rynnowych i podsufitek w tej części Europy, opartym w 100% na polskim kapitale. Jest zdecydowanym liderem na rynku krajowym. SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ, A JAK BĘDZIECIE

MIELI PAŃSTWO JAKIEŚ PYTANIA SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO KONTAKTU.

Certyfikat
Basen

Rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło