Zamiatarki ręczne

Zamiatarki ręczne – idealne do przydomowych porządków

Ręczne zamiatarki znakomicie zastępują tradycyjne miotły. To urządzenia, które wizualnie przypominają kosiarki i wyróżniają się prostą, bardzo wygodną obsługą. Stosowane w przydomowych porządkach pozwalają je znacznie przyspieszyć. Co więcej, ich działanie jest bardzo skuteczne, a przy tym wymaga niewielkiego wysiłku.

Ręczna zamiatarka to oszczędność czasu i siły

Jeśli szukasz urządzenia, które pomoże Ci w sprzątaniu posesji, chodnika czy podjazdu, to ręczna zamiatarka powinna okazać się strzałem w dziesiątkę. W ofercie naszego sklepu znajdziesz ją w kilku praktycznych wersjach. Proponujemy Ci między innymi bardzo wydajne, ergonomiczne zamiatarki STIGA. Urządzenia te charakteryzują się szerokimi szczotkami oraz dużymi pojemnikami na zanieczyszczenia. Ponadto do ich zalet zaliczyć można także lekkie i zwrotne konstrukcje. Poznaj możliwości naszych urządzeń i przekonaj się, że ręczna zamiatarka to doskonały pomocnik w bieżących i sezonowych porządkach!

Aktywne filtry

Zamiatarka ręczna SWP 577

2 600,00 zł
Wydajność i ergonomia to dwie najważniejsze cechy najlepiej opisujące najnowszą zamiatarkę ręczną STIGA SWP 577.

Zamiatarka ręczna SWP 475

2 200,00 zł
Zamiatarka ręczna SWP 475 oferuje wydajność pracy na poziomie 2900 metrów kwadratowych w ciągu godziny pracy dzięki szczotce o średnicy 410 mm. 

Zamiatarka ręczna SWP 355

1 499,00 zł
Mała zamiatarka ręczna dedykowana do oczyszczania małych powierzchni. 

Rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło