Glebogryzarki

Glebogryzarki — solidność przede wszystkim!

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości glebogryzarki. Wykonane są z materiałów najwyższej jakości, które gwarantują trwałość i niezawodność sprzętu. Posiadamy urządzenia, które są łatwe w obsłudze. Dzięki nim zapewnisz sobie odpowiedni komfort pracy. Wszystkie modele, które są dostępne w naszym sklepie, tworzone są przez renomowanych i cenionych w branży producentów. Kup u nas glebogryzarki, a przekonasz się, że to idealna inwestycja na lata!

Wyjątkowa funkcjonalność

Glebogryzarki, które znajdziesz w naszym asortymencie, są tak selekcjonowane, aby w pełni zadbać o Twoją satysfakcję. Lekkie i zwrotne urządzenia idealnie sprawdzą się zarówno do małych, jak i dużych powierzchni. Niezależnie od tego, czy gleby będą twarde, czy luźne dadzą sobie radę. Posiadamy wyjątkowe glebogryzarki, które mają osłony zębów, wydajny silnik, a nawet obsypnik. Wszystko po to, abyś Ty mógł efektywnie pracować. Wybierz tą, która najlepiej sprawdzi się w Twoim ogrodzie!

Aktywne filtry

Kultywator HUSQVARNA TF225

2 899,00 zł
Lekki, zwrotny i solidny kultywator. 

Glebogryzarka SRC 36 V

1 099,00 zł

Glebogryzarka Solo by AL-KO 7505 VR

3 799,00 zł
Łatwo dostępna dźwignia przepustnicy Ergonomiczny uchwyt prowadzący z możliwością regulacji w pionie i na boki Silnik firmy Honda o...

Rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło