Myjki ciśnieniowe akcesoria

Akcesoria — myjki ciśnieniowe będą zadowolone!

Jeśli posiadasz myjki ciśnieniowe, akcesoria do nich z pewnością są niezbędne. Nie ma znaczenia, czy posiadasz myjnię bezobsługową, warsztat samochodowy czy zwykły garaż. Takie dodatki okażą się niezwykle przydatne. Wyobraź sobie, ile pracy zaoszczędzą ci dostosowane do różnych warunków detergenty. Dokładnie tak samo jest z wielofunkcyjnymi szczotkami. Proponowane modele świetnie radzą sobie z trudnymi zabrudzeniami. Koniecznie sprawdź, co przygotowaliśmy dla ciebie w tej kategorii.

Dlaczego właśnie te akcesoria? Postaw na jakość!

Akcesoria do myjek ciśnieniowych proponowane w tej kategorii, to produkty najwyższej jakości. W ich produkcji nie tylko wykorzystano najlepsze materiały. Testowano je również w różnych warunkach. Specjalistyczne testy przeprowadzone zostały przez specjalistów z ogromnym doświadczeniem. Dzięki temu możesz być spokojny o ich wytrzymałość. Sprawdź sam i nie zwlekaj! Ta kategoria proponuje ci to, co najlepsze.

Aktywne filtry

Patio Cleaner HPS550/650

260,00 zł
Szczotka do czyszczenia dużych powierzchni ze zbiornikiem na detergent oraz możliwością regulacji. Złącza w zestawie.

Patio Cleaner HPS110/235/345

265,00 zł
Szczotka do czyszczenia dużych powierzchni

Szczotka obrotowa okrągła uniwersalna HPS

159,00 zł
Szczotka rotacyjna z delikatnym włosiem do czyszczenia wszystkich gładkich powierzchni, takich jak karoserie samochodów, motocykli oraz...

Rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło